fbpx

Meble na wymiar - dlaczego warto

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zamawianiem mebli, to niezależnie od swoich poprzednich doświadczeń rzuciło Ci się na pewno w oczy, że w Polsce wybór mebli jest ogromny i bardzo zróżnicowany. Można zamówić meble w wielkiej sieci jaką jest IKEA lub np. Agata Meble korzystając z gotowych wzorów mebli, które prawdopodobnie posiada większość polaków. Jeśli czytasz na temat mebli na wymiar, to zakładam, że interesuje Cię indywidualny projekt lub go rozważasz, ale masz obawy z nim związane. Na część z nich postaramy się dziś odpowiedzieć i wskazać Ci gdzie możesz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania mebli na wymiar.

Meble na wymiar czy gotowe?

Tak jak wspomniałem już we wstępie - na rynku dostępne są dwie opcje - zakup mebli tzw. gotowych o określonych z góry wymiarach i kolorach lub wykonanych pod projekt, czyli mebli na wymiar. Jeśli potrzebujesz ekspresowego i taniego rozwiązania, to rzeczywiście pierwsza opcja wydaje się być rozsądna.

meble na wymiar

Jeśli jednak możesz poczekać tydzień dłużej i lubisz, gdy meble są idealnie dopasowane do Twoich pomieszczeń, to wybierz meble na wymiar. Oprócz tego, że meble zostaną wpasowane do każdej wnęki tak, że nie znajdziesz prześwitów, to możesz wybierać spośród dziesiątek akcesoriów przeznaczonych do mebli, kolorów i ozdobień. Przykładowo - w swojej nowej szafie na wymiar możesz mieć:

  • kosze na bieliznę
  • wysuwane do przodu drążki
  • podświetlenie wnętrza
  • schowek na deskę do prasowania

są to rozwiązania, które nie wiele gotowych szaf może zaoferować.

szafy na wymiar


Ile kosztują meble na wymiar?

Nie ma na to gotowej odpowiedzi. Meble na wymiar, to bardzo ogólne pojęcie, które skrywa za sobą najczęściej takie rodzaje mebli jak:

  • meble kuchenne
  • meble łazienkowe
  • szafy wnękowe
  • szafy przesuwne
  • komody

Oprócz kategorii mebla, której dotyczy zapytanie, należy wziąć pod uwagę, że wpływ na cenę mebli na wymiar będzie mieć rozmiar, dodatki, rodzaj zastosowanego materiału, stopień trudności wykonania. Jedno jest pewne, jest to cena wyższa od gotowych mebli wykonywanych na skalę masową przez zautomatyzowane hale produkcyjne. Jednak cena ta jest uzasadniona, ponieważ meble na wymiar zawsze obronią się swoim designem, dopasowaniem i funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb użytkownika.


Gdzie zamówić meble na wymiar?

Powstaje więc zapytanie - kto i gdzie może wykonać meble na wymiar? Jeśli jesteś z okolic Wrocławia, Oleśnicy czy Sycowa to gorąco polecamy nasze usługi, których opis znajdziesz na naszej stronie - www.zof-mar.com.pl. Dlaczego warto wybrać nas jako dostawcę mebli na wymiar?

Kompleksowa obsługa - projekt, kosztorys, dostawa i montaż - to wszystko otrzymujesz w cenie.

Profesjonalizm - wiesz mniej więcej, jak ma wyglądać Twój nowy mebel na wymiar, ale nie znasz szczegółów? Z przyjemnością Ci doradzimy, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia.

Terminowość - jest to dla nas kluczowy pkt. Jeśli mebel ma być gotowy w konkretnym terminie, to za wszelką cenę termin zostanie zachowany.

Jeśli więc masz pytania to już wiesz gdzie nas szukać.

kuchnia na wymiar 3