fbpx

Oświetlenie schodów LED – oprawy niskonapięciowe

Czy oświetlenie może być jednocześnie efektowne, stylowe, energooszczędne i bezproblemowe w montażu? Jak najbardziej. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w rozsądnych cenach warto przejrzeć ofertę opraw niskonapięciowych LED, które doskonale sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i biurowcach lub obiektach użyteczności publicznej.

Świetnym przykładem połączenia wyjątkowego designu, jakości i energooszczędności jest oprawa niskonapięciowa RUMBA,

rumba oswietlenie schodow sterownik mono 1 restan

która doskonale się prezentuje i idealnie wkomponuje w każdą stylistykę wnętrza. Niewielka, podłużna oprawa może służyć jako oświetlenie schodów i ciągów komunikacyjnych, a także mebli, witryn i wszelkich innych powierzchni, które wymagają dodatkowego doświetlenia. Oprawa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, dostępna w jednym kolorze obudowy, natomiast w kilku wersjach kolorystycznych, jeśli chodzi o barwę światła. Można więc wybrać taką kolorystykę, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb konkretnego wnętrza. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć aranżację świetlną z kilku opraw, świecących na różne kolory.

oswietlenie schodowe mono1 restan

Oprawy niskonapięciowe mogą znaleźć zastosowanie praktycznie wszędzie, gdzie potrzebne jest oświetlenie trwałe wydajne i energooszczędne. Są bardzo proste w montażu dostępne wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do ich prawidłowego zainstalowania. Oprawy RUMBA oraz inne podobne pobierają z sieci elektrycznej niewielką ilość energii – nawet, jeśli w ciągu komunikacyjnym zamontujemy kilkanaście czy kilkadziesiąt takich opraw, pobór mocy będzie niewielki. Oprawy LED są więc doskonałym sposobem na uzyskanie oszczędności na oświetleniu. Poza niższymi rachunkami można również liczyć na trwałość, wydajność i niezawodność oświetlenia. Oprawy mają przewidziany czas świecenia nawet do 50 tysięcy godzin, co oznacza nawet kilkanaście lat użytkowania bez konieczności wymiany źródła światła na nowe. Nowatorskie rozwiązania dostarcza m.in. firma RESTAN specjalizująca się w oświetleniu led. 

Różne rodzaje zastosowania opraw led typu RUMBA lub taśm led można zobaczyć na poniższych filmach: