Centrum Nauki Kopernik we wtorek do 14:00 (foto)

Mobilne stacje badawcze Centrum Nauki Kopernik będą dostępne w Ryczywole jeszcze tylko we wtorek do godz. 14:00.

W poniedziałek od godz. 10:00 do 18:00 każdy mógł zapoznać się z 20 stacjami badawczymi w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ryczywole. Taka szansa będzie jeszcze tylko we wtorek w godz. 09:00-14:00. Skorzystać z teo zaproszenia mogą nie tylko mieszkańcy gminy Ryczywół, ale także inne osoby. Wstęp jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież