fbpx

Strona internetowa od petrolheadów dla petrolheadów

Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji i poszukujesz ludzi, z którymi łączy Cię pasja, to opisany poniżej portal może być dla Ciebie. Wokolmotoryzacji.pl to strona prowadzona przez prawdziwych pasjonatów, którzy przeobrazili swoją pasję w pracę. Nie stracili jednak serca do czterech kółek.

Ta dynamicznie rozwijająca się strona posiada liczne zakładki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Strona główna, aktualności (podzielone tematycznie), motorsport, testy, wydarzenia, nowe technologie i inne.

Interesujące informacje ze świata motoryzacji

Rozrastająca się redakcja dostarcza najróżniejszych aktualizacji ze świata motoryzacji. To tu możesz dowiedzieć się np., dlaczego Ford zdecydował się upamiętnić legendarnego Kena Milesa: https://wokolmotoryzacji.pl/ken-miles-upamietniony-specjalna-edycja-forda-gt/

Wrzucane informacje nie dotyczą jednak wyłącznie sportowych wydarzeń - np. kto jest zwycięzcą sprintu Formuły 1 w Brazylii, ale także licznych eventów czy analiz nowych modeli aut.

Jeżeli właśnie rozglądasz się za nowym pojazdem, być może został on wzięty pod lupę przez ten zespół fachowców, którzy podzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami?

Jak dbać o samochód?

Poznasz szczegóły niezbędne do odpowiedniego tuningu auta, przeczytasz liczne wywiady, a także przeniesiesz się do męskiego świata, pełnego gier i informacji dotyczących choćby prawidłowego dbania o stan swojej bryki.

Dowiesz się tutaj również, jak wygląda sytuacja na polskich drogach: jak zmieniają się przepisy, zapoznasz się z analizami zmieniających się cen paliwa, oraz jakie sportowe radiowozy otrzymała policja.

Jakie ubezpieczenie OC wybrać?

Z rzeczy mniej lubianych przez kierowców, ale obowiązkowych, nauczysz się, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia OC, po co jest Ci ono potrzebne, oraz czy opłaca się wykupić pakiet ubezpieczeń AC i NNW.

Inne aktywności

Portal aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie, YouTube czy Twitterze. Więc jeśli spędzasz tam sporo czasu i tak jak zespół WokółMotoryzacji kochasz samochody, koniecznie tam zajrzyj i zostaw lajka!