Poloneza czas rozpocząć (foto)

Tegoroczni maturzyści obornickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego bawią się w piątkowy wieczór na studniówce.

Tylko i aż 114 dni pozostało do matury w roku 2019. Już za chwilę będzie trzeba zapomnieć o zabawie. Egzaminy maturalne będą zbliżały się w szaleńczym tempie, a na naukę będzie coraz mniej czasu. Dziś jednak maturzyści z popularnego "Staszka" mogą zapomnieć o maju. Bawią się bowiem na swojej studniówce w Pałacu Jaśminowym w Batorowie. 

Zdjęcia nadesłała nam Kamila Pietz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież