Spektakl „Dziewczynka z zapałkami” wystawiony przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku

Spektakl "Dziewczynka z zapałkami" został wystawiony przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych z Kowanówka na scenie OOK.

14 grudnia 2018r., na deskach sceny Obornickiego Ośrodka Kultury w Obornikach, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku przedstawili spektakl pod tytulem „Dziewczynka z zapałkami”. Przez 6 tygodniu każdego dnia dzieci pod okiem odpowiedzialnych za to wydarzenia pań ćwiczyły swoje role, trenowały ruch sceniczny i grę aktorską. Była to naprawdę ciężka praca.

Efekt jednak wynagrodził uczniom to zaangażowanie w stu procentach. Piękna scenografia, stroje z epoki i współczesne świąteczne stylizacje przeniosły widzów w iście magiczną rzeczywistość. Uczniowie z Kowanówka dostarczyli tym samym wszystkim widzom wielu wzruszeń i wrażeń. Dowodem na to może być fakt dwukrotnych owacji na stojąco i bis. Jak zwykle goście nas nie zawiedli, sala OOK wypełniona była po brzegi. Po spektaklu zorganizowaliśmy dla gości słodki poczęstunek, który był też okazją do rozmów, gratulacji i podzielenia się wrażeniami i emocjami.

Chcąc docenić zaangażowanie uczniów, nauczycielki przygotowujące przedstawienie przygotowały dla swoich "aktorów" niespodziankę. Gratulacje i świąteczne życzenia złożyli im znane osoby ze środowiska lokalnego, ale także znani polscy sportowcy, politycy i ludzie mediów, w tym Jurek Owsiak. Zobaczcie proszę cały filmik, naprawdę warto!

Przedstawienie przygotowali uczniowie pod opieką pań: Zyty Czechowskiej, Joanny Szczech, Pauliny Rutkowskiej, Krystyny Nowak, Agnieszki Garsteckiej i Jolanty Majkowskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Karola Bzdręgi, Krzysztofa Pindy, Jolanty Sadowskiej i Artura Goślińskiego, którzy pomogli w organizacji tego dnia. Ogromne podziękowania także dla rodziców, a w szczególności dla Pani Edyty Żuk. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież