Program patriotyczny w wykonaniu przedszkolaków

Dzieci z obornickich przedszkoli nr 2 i 5 przygotowały specjalny program patriotyczny.

Mazurek Dąbrowskiego rozpoczął uroczysty apel z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Dzieci z Zespołu Przedszkoli w Obornikach przygotowały wspaniały program składający się z wierszy i piosenek patriotycznych, a następnie przedstawiły go rodzicom, nauczycielom oraz zaproszonym gościom.

Każda grupa prezentowała się stosownie do okazji oraz do wykonywanego utworu – dzieci świetnie interpretowały i bardzo przeżywały swoje występy. Ogromne brawa należą się wychowawczyniom, które zapewne włożyły wiele trudu i pracy w przygotowanie uroczystości. Niespodzianką dla dzieci byli muzycy grający na instrumentach dętych popularne polskie pieśni. Apel był pięknym akcentem wpisującym się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież