Nagrody dla dyrektorów placówek i nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej obchodzono m.in. w Obornickim Ośrodku Kultury.

Burmistrz Obornik Tomasz Szrama osobiście podziękował pedagogom za trud i zaangażowanie w realizację powierzonych im zadań.

 

Dzień Edukacji Narodowej to  najważniejsze święto zarówno dla nauczycieli, pracowników szkół i przedszkoli, jak i dla uczniów oraz przedszkolaków. Uroczystość przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz szczególnym posłannictwie i roli społecznej Tych, którzy tę wartość urzeczywistniają swoją codzienną pracą.

 

W tym roku nagrody z rąk burmistrza odebrali:

 

Dyrektorzy: Renata Kijek, Elżbieta Pauszek, Małgorzata Pawlik, Aldona Święcichowska, Lidia Polcyn, Justyna Bartol-Janasekm, Krzysztof Zielonacki, Zofia Kotecka, Danuta Jagodzińska, Violetta Sawiak, Dorota Stypuła, Ewa Nowicka, Roman Ostrowski,

 

Nauczyciele: Renata Dekielińska, Katarzyna Najderek, Sylwia Łuszcz, Alina Dyżlą, Małgorzata Dębicka, Iwona Zielińska, Katarzyna Rzańska, Aleksandra Kulupa, Irena Kaczmarek, Joanna Jarysz, Ewa Horłoza, Maria Wawrzyniak, Wioleta Nowicka, Alicja Andrzejczak-Biel, Justyna Kamińska, Anna Mułek, Beata  Bukowska, Ewa Sroka, Elżbieta Dembińska, Katarzyna Szrama, Lena Ciurysek-Kaczor, Katarzyna Młodożyńska.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież