Komputery trafiły do Szkoły Podstawowej w Pruścach (foto)

Do Szkoły Podstawowej w Pruścach trafiło 10 zestawów komputerowych.

W piątek 5 października 2018 r. Tomasz Kamiński - Kierownik Biura Powiatowego w Obornikach z/s w Rogoźnie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w imieniu dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego podarował dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach - 10 zestawów komputerowych. Zestawy osobiście dostarczyli pracownicy Biura Powiatowego, a odebrała je i przekazała uczniom Iwona Gruszka - dyrektor placówki oświatowej.

 Komputery te mogliśmy przekazać bezpłatnie do szkoły, ponieważ w tym roku nastąpiła wymianą sprzętu komputerowego w biurach powiatowych ARiMR. W Agencji do obsługi systemów naliczania płatności obszarowych wykorzystywany jest sprzęt wysokiej klasy, dlatego mimo to, że przekazane komputery nie są nowe to posłużą one uczniom jeszcze przez wiele lat - informuje Kamiński.  

Podarowany sprzęt komputerowy przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pozwoli na odświeżenie pracowni informatycznej Szkoły Podstawowej w Pruścach. Komputery przyczynią się do poprawy warunków nauczania, a także umożliwią korzystanie z najnowszych aplikacji komputerowych, dzięki którym dzieci i młodzież będą zdobywać przydatne umiejętności informatyczne.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież