Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Obornikach rozpoczęli nowy rok

We wtorek 9 października zainaugurowano już 8 rok działalności obornickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Obornicki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął ósmy rok swojej działalności. We wtorkowe popołudnie, 9 października w sali Obornickiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczysta inauguracja, z udziałem wykładowców, studentów i sympatyków, a także zaproszonych gości – parlamentarzystów i samorządowców.

Przemówienie inauguracyjne wygłosił tradycyjnie prezes UTW Edward Mączyński, nawiązując do znaczenia ósemki, która jest również matematycznym znakiem nieskończoności. Nie brakowało ciepłych życzeń i tradycyjnego „Gaude Mater”, które zaintonował sam Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, zaskakując zebranych nieujawnionym dotąd talentem wokalnym.

Podczas spotkania przeprowadzono również immatrykulację nowych osób, które w tym roku dołączyły do studenckiej braci naszego UTW. Niezwykle inspirujący wykład inauguracyjny wygłosiła Jolanta Szwalbe, pełna optymizmu autorka antologii „Myśl i działaj dla przyszłości”. Na finał wystąpił zespół Taldeo na co dzień ćwiczący pod skrzydłami Karola Bzdręgi.

jakub rutnicki utw fot um oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież