Marcin Urbaś gościem uczniów SP2 w Obornikach

marcin urbas goscil w obornikach fot um oborniki

Rekordzista Polski na 200 metrów był gościem uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.

Szkoła Podstawowa nr 2 rozpoczęła właśnie nowy projekt dla swoich uczniów. W ramach cyklu spotkań dzieci będą miały szansę poznać znane, ciekawe osoby.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę, 11 kwietnia w Centrum Rekreacji Oborniki, a gościem uczniów obornickiej dwójki był polski lekkoatleta Marcin Urbaś.

Opowiadał on o swojej karierze sportowej, o tym jak dochodzi się do poziomu mistrza, ale również o ciekawym życiu prywatnym. Zachęcał też uczestników spotkania do aktywności i zdrowego stylu życia.

Przypominamy, że Marcin Urbaś jest rekordzistą Polski na 200 metrów z czasem 19,98s. Jako drugi z białych sprinterów na świecie pokonał ten dystans w czasie poniżej 20 sekund.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież