Nauczycielki z Ryczywołu w Wielkiej Brytanii

nauczycielki z ryczywolu w wielkiej brytanii

Anna Lubońska i Sabina Marcinkowska z Przedszkola Publicznego w Ryczywole udały się do Wielkiej Brytanii.

Po raz ostatni nauczycielki z Przedszkola Publicznego w Ryczywole, w niedzielę, 8 kwietnia, wyruszyły do Wielkiej Brytanii w celu doskonalenia swoich kompetencji językowych w ramach realizowanego w Przedszkolu Publicznym w Ryczywole projektu POWER Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej - Edukacja językowa, bez barier poznajemy świat i wchodzimy w przyszłość. W Bournemouth, mieście, w którym znajduje się renomowana szkoła językowa, nie było problemów z aklimatyzacją. W Polsce namiastka lata, w Anglii - pogoda nie rozpieszcza. Nie stanowiło to jednak przeszkody, by panie mogły z uśmiechem na twarzach wyruszyć na zajęcia.

Już pierwszego dnia personel Richard Language College przywitał obie nauczycielki jak zwykle ciepło. W małych grupach, składających się z osób pochodzących z różnych krajów i kultur, mają okazję ćwiczyć praktyczne umiejętności językowe. Poznają nowych ludzi, rozmawiają o zwyczajach i tradycjach ich krajów. Dzięki temu otwierają się na świat, zostawiając w nim także cząstkę swoich doświadczeń. Rodzina, która gości Annę Lubońską i Sabinę Marcinkowską, dba o ich komfort. Podczas wspólnych posiłków prowadzą rozmowy przybliżające obu paniom kulturę i historię Wielkiej Brytanii. Opowiadają o Polsce i dzielą się obie strony spostrzeżeniami na temat różnic kulturowych. 

Obie panie zapewniają, że jeszcze napiszą o swoich nowych doświadczeniach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież