Małgorzata Cyranek rozpoczęła pracę w SP w Parkowie

 

małgorzata cyranek rozpoczela prace w sp w parkowie

Małgorzata Cyranek objęła z dniem 1 stycznia 2018r. stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Parkowie.

W Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie 1 stycznia 2018 roku nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora szkoły. W okresie letnim 2017r. dotychczasowy dyrektor Maria Cisowska zrezygnowała ze stanowiska. Ogłoszony konkurs wyłonił nowego dyrektora - Małgorzatę Cyranek.

2 stycznia podczas apelu, powołanie na stanowisko wręczyła jej zastępca burmistrza a jednocześnie pełnomocnik do spraw oświaty Renata Tomaszewska. Gratulacje nowej dyrektor złożył też radny z Parkowa Adam Nadolny oraz wicedyrektor Danuta Talar-Soloch. Uczniowie powitali panią dyrektor bukietem kwiatów z liczydłem i burzą entuzjastycznych oklasków.

Nowa pani dyrektor jest oborniczanką i do końca grudnia 2017 roku pracowała w Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Obornikach na stanowisku nauczyciela matematyki. Przez ostatni miesiąc pracowała też na cząstkowym etacie w szkole w Parkowie i jak twierdzi, już zdążyła ją pokochać. W swoim wystąpieniu odniosła się do pracy i osiągnięć jej poprzedniczki uznając jej zasługi ale jednocześnie zapowiedziała zmiany zgodne z jej nową wizją szkoły.


Nowej pani dyrektor życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Fot. UM Rogoźno

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież