Jasełka w ZS im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie (film)

jaselka w  zespole szkol im. hipolita cegielskiego w rogoznie
Magia świąt objęła swym zasięgiem Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
 
13 grudnia b.r. uczniowie wystawili "Jasełka" bożonarodzeniowe. Przedstawienie było uwspółcześnione, pokazano dylematy rodziny, a także walkę dobra ze złem. Jak na aurę świąt przystało miłość, dobro, serdeczność i uśmiech zwyciężyły. Dodatkowo atmosferę świąt przybliżyły kolędy śpiewane nie tylko przez uczniów, nauczycieli, ale także przez gości zaproszonych.
 
W jasełkach uczestniczyli m.in. dyrektor ZS Romana Węgrzak, Z-ca Burmistrza Rogoźna Renata Tomaszewska i dyrektor LO Robert Kornobis.
Za przygotowanie przedstawienia odpowiadała m.in. Katarzyna Erenc-Szpek.
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież