Opowieść wigilijna Dickensa w Szkole Podstawowej w Pruścach (film)

opowiesc wigilijna dickensa w szkole podstawowej w pruscach

W Szkole Podstawowej w Pruścach wystawiono przedstawienie "Wigilijna opowieść" na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa.

 

Dzieci w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II po raz ostatni pojawiły się w jej murach w tym roku. Dyrekcja wraz z Radą Rodziców i Sołectwem Pruśce przygotowała z tej okazji moc atrakcji.

Najpierw uczniowie zobaczyli przedstawienie opowiadające o przemianie duchowej głównego bohatera Ebenezera Scrooge'a. W jego rolę wcielił się radny Łukasz Zaranek, a za reżyserię w głównej mierze odpowiadała Małgorzata Lang. Po tej części na sali pojawiły się gwiazdory, które rozdały dzieciom upominki.

Całość koordynowała dyrektor Iwona Gruszka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież