Dyrektor W. Molski o Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby (film)

dyrektor w. molski o zespole szkol im. gen. T. Kutrzeby

Zespół Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach to świetna trampolina do zawodowej kariery.

Dyrektor Waldemar Molski przybliżył najważniejsze aspekty z życia w Zespole Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach. Okazją do spotkania był VIII Bieg Niepodległości. To Zespół Szkół bowiem był miejscem organizacji biura zawodów.

Oprócz wydarzeń sportowych w życiu szkoły pojawił się problem, który powstał w związku ze zmianami w oświacie. Szkoła bowiem musi mieć więcej sal, aby móc przyjąć uczniów w roku szkolnym 2018/2019. Będzie to czas, gdy do szkół średnich trafi młodzież z 2 roczników. 

O uczniach, o nowym boisku i innych sprawach opowiedział nam pan dyrektor Waldemar Molski 21 listopada.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież