Termodernizacja sali gimnastycznej obornickiego LO dobiega końca (film)

Termomdernizacja obornickiego LO dobiega konca

Jeszcze w listopadzie odbędzie się odbiór techniczny sali gimnastycznej w obornickim Liceum Ogólnokształcącym.

Najważniejsze prace w sali dotyczą ocieplenia budynku, wymiany okien, naprawy dachu i wygłuszenia budynku. Na okres prac uczniowie odbywali zajęcia na boisku. W ostatnich tygodniach musieli jednak korzystać z dostępnych sal w Liceum. Wykorzystali go na poznawanie szachów.

Wiele na temat tej inwestycji wyjaśniła nam pani dyrektor Agnieszka Katarzyna Balcerowiak. Środki na prace wyłożyło Starostwo Powiatowe, które część funduszy pozyskało z Ministerstwa Sportu. Udało się to dzięki pomocy 2 posłów: Jakuba Rutnickiego oraz Marcina Porzucka. Koordynatorem prac jest wicestarosta Andrzej Okpisz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież