Inauguracja kolejnego roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rogoźnie

rogozinski uniwersytet trzeciego wieku

W czwartek 14 września odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zgromadzonych studentów oraz gości powitała Prezes Uniwersytetu  - Krystyna Gromanowska. Po niej głos zabrał Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, który życzył wszystkim studentom wszystkiego dobrego na nowy rok akademicki. Na uroczystość przybyli również Prezesi zaprzyjaźnionych uniwersytetów trzeciego wieku - Edward Mączyński z UTW w Obornikach i Barbara Kucharska z UTW w Wągrowcu, którzy w swoich przemówieniach życzyli rogozińskiej uczelni samych sukcesów i dalszego rozwoju.

Gościem honorowym inauguracji byli członkowie delegacji z zaprzyjaźnionej francuskiej gminy La Trimouille z burmistrzem Richardem Krzyzelewskim na czele. Był to wieczór oprawiony muzyką. Na początek swój koncert miał niezastąpiony Rogoziński Chór Kameralny przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie. Po wysłuchaniu chórzystów w muzyczną podróż zabrała zgromadzonych Michalina Kowala, która na skrzypcach wykonała między innymi takie utwory jak: „One Moment in Time”, „Kalinka” czy „Piraci z Karaibów”.

Główną atrakcją wieczoru był koncert francuskiego zespołu TRIODE. Połączenie muzyki klasycznej, współczesnej i wyjątkowego głosu solisty nie jednego gościa przyprawiły o dreszcze. Bruno, Daniele, Jacques, Mike, Charley i utalentowana muzycznie i wokalnie Pauline sprawili, że ten wieczór stał się niezapomnianym przeżyciem kulturalnym. Spotkanie zakończyły wspólne śpiewy i słodki poczęstunek przygotowany przez Martę Ryżek-Kalkowską.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież