Będzie remont sali gimnastycznej obornickiego LO

Bedzie remont sali gimnastycznej obornickiego LO

Sala gimnastyczna obornickiego Liceum Ogólnokształącego przejdzie remont.

W ramach prac ocieplony zostanie dach i ściany budynku, wymienione zostaną okna a sama sala zostanie wyciszona. Powiat Obornicki otrzymał jedną ofertę na to zadanie od firmy Rembudex. Z bardzo dużym więc prawdopodobieństwem to ona zajmie się remontem. 

Termin wykonania zadania przewiduje się na koniec listopada. To problem dla dyrekcji. Pierwotnie zakładano, że modernizacja budynku zostanie wykonana do końca października i uczniowie będa mogli odbywać zajęcie na otwartych boiskach. Niestety termin listopadowy zmusza władze LO do podjęcia innych decyzji. Jakie one będą, zależy od rozmów z wykonawcą inwestycji. Tak nam powiedziała dyrektor LO Agnieszka Katarzyna Balcerowiak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież