Gdzie kupić tanie podręczniki szkolne dla Twojego dziecka?

ksiazki

 

Mimo że rozpoczął się już rok szkolny, Twojemu dziecku ciągle brakuje szkolnych podręczników? Rozwiązaniem może okazać się antykwariat internetowy, w którym znajdziesz tani i szeroki wybór książek. Możesz wybrać spośród nowych i używanych książek oraz skorzystać z czasowych promocji.

 

Pełna oferta podręczników

Ciągłe zmiany podręczników przez nauczycieli powodują nadwyrężenie kieszeni rodziców. Młodsze dziecko coraz rzadziej ma szansę skorzystać z podręczników po starszym rodzeństwie. Aby zredukować koszty, warto kupić książki w antykwariacie internetowym. Znajdziesz w nim pełną ofertę podręczników na każdy etap edukacji dziecka:

 • przedszkola
 • szkoły podstawowej
 • gimnazjum
 • szkoły ponadgimnazjalnej

W antykwariacie i księgarni internetowej Tezeusz możesz wyszukiwać pożądane pozycje według ceny (od 10 zł). Znajdziesz tu zarówno szkolne podręczniki dla uczniów, jak i opracowania lektur oraz podręczniki dla nauczycieli.

Książka nowa albo używana

Oferta Tezeusza jest unikalna – to ponad 40 000 wyjątkowych książek używanych na najwyższym poziomie merytorycznym i estetycznym. Jednym z wyróżniających punktów antykwariatu online Tezeusz jest możliwość wyboru książki używanej lub nowej:

 1. ponad 70 000 nowych książek

 2. ponad 40 000 używanych książek

Lektury używane są przecenione aż do 50%, a nowe do 10%. Przy zakupie książek na kwotę wyższą niż 200 zł, otrzymujesz gratisową przesyłkę. Jeśli nadal się wahasz, wyboru pomoże Ci dokonać doradca. W razie niespełnienia oczekiwań, książkę można zwrócić w ciągu 7 dni. Podręczniki można również kupić poprzez serwis Allegro.

Nie tylko podręczniki

Tezeusz to nowoczesna platforma, połączenie księgarni internetowej i antykwariatu, w której możesz znaleźć również inne pozycje:

 • książki popularnonaukowe
 • literaturę piękną
 • literaturę faktu 
 • zabawki
 • sport
 • książki obcojęzyczne 
 • gry planszowe
 • nuty
 • gratkę dla bibliofilów – wydania z autografem pisarza oraz wydania sprzed 1950

 

Lokalny antykwariat 

Dla tych, którzy wolą kupować podręczniki i książki w stacjonarnym lokalu, antykwariat Tezeusz oferuje skup książek również w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i w Łodzi. Plusem korzystania z lokalnego antykwariatu jest osobisty kontakt z książkami, co jest szczególnie ważne dla książkofilów. Możliwość kupienia książek przez Internet to tanie koszty wysyłki i indywidualne doradztwo oraz szereg promocji.

Nie zwlekaj, wypróbuj. Antykwariat w Krakowie to zakupy bez ryzyka. Spraw dziecku książki, a sobie miły prezent!

Komentarze   

0 #1 Konrad 2016-10-25 14:16
Najgorsze jest to że w większości nie można używać używanych książek...
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież