Nowe pokolenie filmowców z Obornik :)

film2

Na przełomie maja i czerwca w Prywatnym Gimnazjum nr 1 odbyły się warsztaty filmowe dla młodzieży. Celem warsztatów było zapoznanie z podstawami produkcji filmowej oraz zachęcenie do czynnego uprawiania sztuki filmowej.

Podczas warsztatów w podstawowym zakresie omówiono takie tematy jak zdjęcia, montaż, dźwięk, postprodukcja a także zaprezentowano sprzęt filmowy do realizacji niezależnych i niskobudżetowych produkcji. Na zakończenie warsztatów pod okiem prowadzącego Wiesława Zielińskiego, obornicka młodzież wg własnego pomysłu zrealizowała krótki filmik.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież