Rozpoczął się ostatni etap remontu dachu w ZS im. H. Cegielskiego

W Rogoźnie rozpoczął się ostatni etap remontu dachu w Zespole Szkół im. Hipolita Ciegielskiego. 

Remont dachu w ZS im. H. Cegielskiego jest realizowany etapami. Kilka dni temu rozpoczęto realizację ostaniej części zadaszenia budynku. Zadania realizuje Konsorcjum Nortman-Gorczyca ze Święciechowy. Koszt prac wyceniło na 285.000 zł. O 30 tys. zł droższa była oferta firmy Blachman z Pcimia w woj. małopolskim. Najdroższa propozycja wpłynęła z Kościana. Oferta przekraczała 0,5 mln zł. Inwestorem jest Powiat Obornicki.

Oferty na remont dachu.

Informację o remoncie podała m.in. Renata Tomaszewska. Była dyrektor ZS, a obecnie Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego, opublikowała to na swoim blogu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież