R. Szuberski: Wszystkie szkoły zostały zaopatrzone w środki dezynfekcyjne

Wszystkie jednostki organizacyjne w Rogoźnie otrzymały dziś środki dezynfekcyjne.

Jedną z podstawowych zasad walki z koronawirusem jest stosowanie higieny. Bardzo ważne więc jest prowadzenie dezynfekcji podłóg, czy klamek, ale przede wszystkim dłoni. W piątek 13 marca wszystkie jednostki organizacyjne otrzymały w gminie Rogoźno odpowiednie środki chemiczne.

W czwartek odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek, któremu przewodniczył burmistrz Roman Szuberski. Dzień później udało się wszystkie zaopatrzeć w niezbędne środki. Tym sposobem szkoły otrzymały potrzebne środki dezynfekcyjne podobnie, jak i spółki gminne. Łącznie jest to 17 podmiotów.

W Polsce jest potwierdzonych 68 przypadków zarażenia koronawirusem. Na świecie jest to ok. 140 tys. osób.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież