Rogozińskie spotkanie z dyrektorami szkół

Gmina Rogoźno podejmuje kolejne decyzje w związku z roprzestrzenianiem się koronawirusa.

 

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, w dniu dzisiejszym w rogozińskim urzędzie odbyły się spotkania, na których burmistrz przekazał wytyczne kierownikom jednostek organizacyjnych. W godzinach porannych burmistrz spotkał się z kierownikami GOPS, CIS i ŚDS. W godzinach popołudniowych na spotkanie z burmistrzem, kierownikiem Wydziału Oświaty, inspektorem ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego oraz sekretarzem gminy, przybyli dyrektorzy gminnych placówek oświatowych. Kierownicy jednostek otrzymali wytyczne odnośnie profilaktyki, środków ochrony osobistej i dezynfekcji, oraz organizacji pracy placówek.

dyrektorzy szkol gmina rogozno

fot. UM Rogoźno

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież