Oborniki zawieszą dowozy szkolne, podobnie Ryczywół

W związku z decyzją o zamknięciu szkół gminy zawieszają dowozy szkolne.

W Rogoźno raczej nie będzie zmian. Przewoźnik bowiem obsługuje także innych pasażerów niż uczniowie i zapewne zostaną one zachowane. 

W Ryczywole podjęto decyzję o zawieszeniu dowozów od poniedziałku 16 marca. Na pewno busy będą dostępne w czwartek 12 marca. Decyzja o piątku zapadnie w dniu jutrzejszym.

W Urzędzie Miejskiem w Obornikach decyzje są jednoznaczne. Do końca tygodnia wszystkie kursy będą wykonywane. Od poniedziałku natomiast zawieszone zostaną dowozy do szkół, a część kursów komunikacji miejskiej zostanie czasowo wycofane. 

Wszystkie decyzje podejmowane są na bieżąco po otrzymywanych wytycznych od centralnych władz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież