Wygrana uczennic SP2 z Obornik

Agata Ławniczak i Emilia Dziakowska wywalczyły 1 miejsce w zawodach tenisa stołowego w Objezierzu.

21 stycznia w Objezierzu odbył się finał wojewódzki  XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. I miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyły uczennice SP 2, Agata Ławniczak i Emilia Dziakowska. Oznacza to ni mniej ni więcej, że czeka je teraz  udział w imprezie ogólnopolskiej.

W kategorii chłopców reprezentanci SP2, Borys Smela i Antoni Janka zajęli miejsce 6. Pierwsze i szóste miejsce to spory sukces kiedy weźmie się pod uwagę, że w naszym województwie jest aż 1161 szkół podstawowych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież