Miłość przemienia serca ludzi (foto)

Miłość przemienia serca ludzi - pod takim hasłem odbyły się w Pruścach jasełka.

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła ll w Pruścach odbyły się jasełka. Przygotowała je klasa 6. Wśród gości pojawili się m.in.: Łukasz Zaranek - Przewodniczący Rady Miejskiej Rogoźna, Henryk Karaś - Sołtys Sołectwa Pruśce, ksiądz Marek Salwa - proboszcz Parafii Pruśce oraz Aneta Karaś - przewodnicząca Rady Rodziców.

Treść jasełek zachęcała do refleksji nad sensem zbliżających się świąt. Wspólnie śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych, złożone życzenia przez dyrektor Iwonę Gruszkę i gości oraz symboliczne podzielenie się opłatkiem wprowadziło wszystkich w czas oczekiwania Bożego Narodzenia.

fot. SP w Pruścach

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież