Szkolne meble dla uczniów z Obornik

Kolejne meble trafią z Niemiec do obornickich szkół.

W listopadzie 2019 roku Christa Kruger wspólnie z Giselą Gliesche powiadomiły społecznego koordynatora współpracy międzynarodowej w powiecie obornickim o możliwości otrzymania mebli szkolnych dla szkół podstawowych  w klasach V – VIII.

 

Adam Maliński przekazał tę informację  do Krzysztofa Hetmańskiego- Kierownika Centrum Usług Wspólnych w Urzędzie Miejskim w Obornikach.

 

W środę 18.12.2019 r. do Luneburga przybył polski TIR  i niemieccy wolontariusze : Gisela i Gunnar Gliesche, Dieter Hainz,  woźny szkolny Kirchner oraz  młodzież jednej z klas szkoły przy ulicy Thorner Strasse 14, przy doskonałej współpracy z polskim kierowcą załadowali maksymalnie pełną skrzynię ładunkową.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież