Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3

Młodzież ze Szkoły Podstaowej nr 3 w Rogoźnie odwiedziła Urząd Miasta.

W miniony poniedziałek Urząd Miasta odwiedziła grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie. W zastępstwie Burmistrza, Sekretarz Gminy Marek Jagoda opowiedział uczniom klasy 8, o tym jak działa, funkcjonuje i pracuje Urząd Miasta. Uczniowie dowiedzieli się, jakie zadania na poszczególnych szczeblach wykonują konkretne wydziały i organy Urzędu Miasta. Natomiast kierownik Wydziału Oświaty, Promocji i Kontroli Renata Tomaszewska zachęciła młodych gości do brania czynnego udziału w życiu miasta i gminy, gdyż to właśnie oni są przyszłością naszej społeczności i może za kilkanaście lat to właśnie ktoś z nich zasiądzie w radzie miejskiej lub na fotelu burmistrza.

Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety oraz uwiecznili swoją wizytę na wspólnym zdjęciu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież