Zastępca Burmistrza Obornik głosuje codziennie na obie szkoły

Jeszcze tylko 26 godzin pozostało do zakończenia konkursu Szkoła Małego Inżyniera.

Rywalizacja o nagrody w konkursie Volkswagena nabiera rumieńców. Obie obornickie szkoły mają ogromne szanse na zdobycie wartościowych nagród. Szkoła Podstawowa nr 2 znajduje się na 3 pozycji, a Szkoła Podstawowa nr 3 jest piąta. 

Wspieranie obornickich szkół uważam za obowiązek - mówił nam dziś Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk. Głosuję codziennie oddając po jednym głosie na SP2 i SP3. Zachęcam gorąco do tego każdego.

Wspiera obie szkoły również Krzysztof Hetmański. Dyrektor Centrum Usług Wspólnych kibicuje obu szkołom:

Obie placówki są bliskie sukcesu. Wydaje mi się, że jest bardzo realnym znalezienie się obu szkół w finałowej "10". Głosuję każdego dnia. Zapracujmy wspólnie na sukces naszych szkół.

Przypominamy, że głosować można poprzez stronę szkolamalegoinzyniera.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież