Dyrektor A. Święcichowska: Wierzę, że obie nasze szkoły wygrają nagrody

Niezwykle emocjonująco wyglądają ostatnie godziny głosowania w programie Szkoła Małego Inżyniera.

 Serdecznie dziękuję za pomoc rodzicom naszych uczniów, ale także absolwentom naszej szkoły - mówi dyrektor Aldona Święcichowska. To ogromne wsparcie czujemy wszyscy. 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w konkursie organizowanym przez Volkswagena przez pierwsze dni konkursu znajdowała się poza pierwszą "10" szkół, które zdobyć mogą nagrody. To się jednak zmienia. Liczba głosów przekazywanych na placówkę z centrum Obornik rośnie bardzo szybko. 

Dyrektor obornickiej placówki wie, co może przynieść sukces w tym konkursie:

Liczy się każdy głos. Chcemy, aby nasi uczniowie mieli szanse rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe technologie. Dzięki sumiennemu głosowaniu każdego dnia to marzenie może się ziścić. 

Aldona Święcichowska wierzy nawet w podwójny sukces:

Głosować można do północy w piątek 6 grudnia. Zachęcam do oddawania głosów na Szkołę Podstawową nr 2 w Obornikach. Wierzę jednak, że po zakończeniu głosowania cieszyć się będziemy wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 3. Tego życzę przyjaciołom z ul. Czarnkowskiej.

Głosować można poprzez stronę szkolamalegoinzyniera.pl Wystarczy odszukać szkołę i wygenerować kod, który przysłany zostanie na komórkę. Potem wpisujemy go na stronie do głosowania. Taka operacja jest bezpłatna. 

Poniżej prezentujemy ranking szkół z godziny 15:10 i 19:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież