Oddaj głos na nasze szkoły

Cały czas trwa konkurs dla szkół podstawowych w projekcie "Szkoła Małego Inżyniera".

Fundatorem nagród jest Volkswagen. Dla 10 najlepszych szkół czekają wartościowe nagrody. Z naszego powiatu uczestniczą w konkursie 3 szkoły. Są to obornickie placówki nr 2 i nr 3 oraz szkoła w Parkowie. W tej chwili na 6 pozycji znajduje się Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza (nr 3). Na 14 pozycji, a więc 4 pozycje od nagród, plasuje się Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego (nr 2). Na dalszej pozycja znajduje się placówka z Parkowa. 

Zachęcamy do oddawania głosów. Można to czynić codziennie do 6 grudnia włącznie. Wystarczy wysłać bezpłatny kod, który wygenerujemy na stronie konkursu - Szkoła Małego Inżyniera.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież