Szkoła w Parkowie walczy o głosy

Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Parkowie walczy o głosy w konkursie Volkswagena.

Szkoła z Parkowa jest jedyną placówką w Gminie Rogoźno biorącą udział w projekcie "Szkoła Małego Inżyniera". Dla uczniów tej szkoły to szansa na zdobycie wartościowych nagród, które pozwolą na rozwój ich zainteresowań technicznych. Dla 10 ze 100 placówek biorących udział w głosowaniu czekają zestawy lego, całodniowy Festiwal Technologiczny, a nauczyciele mają szanse na certyfikowane szkolenia.

Zwracam się z serdeczna prośbą do wszystkich o wsparcie naszej szkoły w konkursie - mówi dyrektor mgr Małgorzata Cyranek. Dla naszych wspaniałych uczniów to szansa na zdobycie niepowtarzalnych nagród, a przede wszystkim to szansa na ich rozwój. Proszę o oddawanie głosów na naszą placówkę. 

Sama pani dyrektor zachęca też do oddawania głosów na szkołę w Parkowie na swoim profilu społecznościowym. 

Przypominamy, że w tym konkursie biorą także 2 szkoły z Gminy Oborniki. Są to szkoły nr 2 i nr 3.

Szkoła Małego Inżyniera - Szkoła w Parkowie.

szkola parkowo

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież