W SP 3 organizują zbiórkę dla dzieci z oddziału onkologicznego

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach wraz z opiekunami wspierają akcję fundacji Nasze Dzieci działającej przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Zbliża się cudowny czas Bożego Narodzenia. Jest to szczególny czas, w którym nie tylko doświadczamy dobra i nadziei, ale dzielimy się tymi wartościami z innymi. Nie dla wszystkich jest to jednak wesoły czas… Ciężko chore dzieci, walczące z niezwykle trudnym do pokonania przeciwnikiem- chorobą nowotworową, nie spędzą nadchodzących świąt w cieple domowego ogniska, ale w szarej, szpitalnej rzeczywistości. Sprawmy zatem odrobinę radości tym, których uśmiech jest bezcenny.

W tym roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprasza wszystkich do wsparcia świątecznej akcji fundacji Nasze Dzieci, działającej przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W najbliższych tygodniach na terenie naszej szkoły będziemy zbierać przybory szkolne, artykuły plastyczne, książeczki, które następnie przekażemy do fundacji Nasze Dzieci. Pracownicy fundacji (w porozumieniu ze Świętym Mikołajem) przekażą małym pacjentom z oddziału onkologicznego Centrum Zdrowia Dziecka świąteczne upominki.

Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci ucieszą się z rzeczy takich jak:

– przybory do rysowania, malowania i pisania,
– artykuły plastyczne i kreatywne, plastelina, ciastolina itp,
– naklejki, kolorowanki, wyklejanki, notesy, książki i książeczki.
 
Pamiętajcie Kochani- zbieramy wyłącznie NOWE artykuły. Zostawiamy je w specjalnie przygotowanym kartonie u Pani woźnej. Akcja trwa od 15 listopada do 9 grudnia.

Wszelkie pytania można kierować do pani Dominiki Roszkiewicz

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież