Maniewo pamięta

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maniewie włączył się w akcje MEN „Szkoła Pamięta”, której celem było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia.

 

Szczególną opieką objęto pamięć o bohaterach kampanii wrześniowej z regionu Wielkopolski. Koordynatorem tych działań była Małgorzata Majchrzak-Górna. W ramach akcji społeczność szkolna uporządkowała groby osób zasłużonych na cmentarzu w Maniewie. Zorganizowała wystawę upamiętniającą wydarzenia tamtych dni. Zorganizowała uroczysty apel na cmentarzu w Maniewie w którym uczestniczyli zaproszeni goście: Wicestarosta Waldemar Cyranek, Burmistrz Oborniki Tomasz Szrama oraz Sołtys wsi Maniewo Krzysztof Frąckowiak.

Uczniowie i pedagodzy szkoły złożyli pamiątkowy wieniec oraz zapalili znicze.

szkola maniewo

www.oborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież