Skarga na dyrektora szkoły w Rogoźnie

\Na dyrektora placówki oświatowej w Rogoźnie wpłynęła skarga.

Skarga na Dyrektora Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego została napisana przez 3 nauczycieli. Została ona wysłana m.in. do Starostwa Powiatowego w Obornikach. Sprawą skargi zajęła się też Komisja Skarg, Wniosków i Petycji działająca przy Radzie Powiatu Obornickiego. Zakres zarzutów pod adresem dyrektora placówki jest szeroki. Jak się dowiedzieliśmy skarga jest wnikliwie badana. 

Więcej informacji na temat tej sprawy przekażemy niebawem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież