Zakończono modernizację sal lekcyjnych w Chrustowie

Gmina Oborniki zakończyła modernizację sal w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chrustowie.

We wtorek, 21 października dobiegły końca prace związane z modernizacją trzech sal w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chrustowie. Sale remontowane znajdują się w starszej części szkoły.

Wykonawcą był Zakład Remontowo-Budowlany Del Bud Sabiny Delikatnej. Prace polegały na wymianie posadzki, wyłożeniu wykładziną PCV, malowanie ścian, sufitów oraz drobne prace elektryczne. Odbiór inwestycji odbywał się w obecności burmistrza Tomasza Szramy, dyrektora CUW Krzysztofa Hetmańskiego oraz gospodarza obiektu dyrektora Krzysztofa Zielonackiego.

Koszt inwestycji wyniósł niecałe 75 tys. zł.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież