Senator Libicki podziękował młodzieży za udział w konkursie List do Taty

Senator Jan Filip Libicki podziękował młodzieży za udział w tegorocznej edycji konkursu List do Taty.

Patronat nad kokursem ma Senat RP. Konkurs ten jednak ma swoje źródła w USA. To właśnie amerykańscy senatorowie podczas wspólnych spotkań z polskimi parlamentarzystami podzielili się swoim pomysłem. W ten sposóv od 10 lat jest on organizowany także w Polsce.

Tegoroczna edycja była szczególnie popularna w Wielkopolsce. W okręgu senatora Jana Filipa Libickiego zgłoszono ponad 130 prac. W czwartek 10 października Libicki podziękował za udział w konkursie m.in. uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF w Obornikach. Libicki pogratulował przede wszystkim odwagi uczniom. Świadomość tego, że osobiste odczucia czytała będzie obca osoba tego właśnie wymagała. 

Senator Libicki podziękował także nauczycielom, którzy propagują senacki konkurs.

Senator Jan Filip Libicki - SP4 Oborniki - film

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież