Z Objezierza do Warendorf

W dniach 20 – 22 września grupa uczniów z klasy I Technikum Żywienia Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Objezierzu przebywała w Westfalii.

Zwiedzono Dom Seniora St. Marien Altenzentrum w Frenckehorst, miasto Warendorf, kościół i klasztor franciszkański, muzeum.

Dyrektor Bjorn Plaase przekazał uczniom rolnictwa wiele publikacji fachowych, zwiedzono bazę dydaktyczną i warsztatową  ośrodka. Uczestniczono w zajęciach warsztatowych w centrum DEULA.

W drodze powrotnej zwiedzono miasteczko Sassenberg i znajdujący się tam Dom Seniora St. Joseph Altenzentrum Caritas  z ciekawą architektonicznie  kaplicą i historycznymi rzeźbami.

Słoneczna pogoda sprzyjała podziwianiu krajobrazów jednego z najbardziej rozwiniętych pod względem rolnictwa regionów Munsterland.

                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                               Opracował: Adam Maliński

Objezierze

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież