Piknik bezpieczeństwa już dziś w Maniewie

W Szkole Podstawowej w Maniewie odbędzie się piknik bezpieczeństwa.

Policja i straż pożarna jadące na sygnałach w stronę maniewskiej szkoły informują o tym, że dzieje się tam coś poważnego. Na szczęście nikomu nic nie grozi. To tylko ćwiczenia w ramach pikniku bezpieczeństwa. Zgromadzeni uczniowie, rodzice, nauczyciele wraz z dyrekcją i zaproszonymi gośćmi są świadkami akcji ratunkowej. Będzie dzwonienie na numer 112 i wzywanie pomocy.

Tak też będzie dziś, kiedy po oficjalnym przyjęciu gości uroczyście otwarty zostanie piknik. A potem zacznie się dziać. Warto tam być. 

Zapraszamy do Maniewa od godz. 09:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież