Zestawy komputerowe trafiły do SP2 w Rogoźnie

Do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie trafiło kilkanaście sztuk zestawów komputerowych.

Niedawno informowaliśmy o przekazanych zestawach komputerowych do Szkoły Podstawowej w Pruścach. W środę 26 września to wyróżnienie spotkało inną rogozińską placówkę. Dyrektor Michał Zieliński z Agencji Rolnej i Modernizacji Rolnictwa przekazał Szkole Podstawowej nr 2 w Rogoźnie kilkanaście zestawów komputerowych. Pochodzą one z zasobów Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR. 

Dyrektor Michał Zieliński podpisał stosowne porozumienie z reprezentującą placówkę dyrektor Danutą Karolak.

sp2 rogozno szkola

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież