Renata Tomaszewska: Jedno gminne otwarcie, jedno gminne zakończenie roku szkolnego

Gmina Rogoźno wprowadza nową zasadę organizacji otwarcia i zakończenia roku szkolnego.

Podczas środowej sesji Rady Miejskiej w Rogoźnie poruszano m.in. kwestię nowego roku szkolnego. Dokładnie mówiono o organizacji rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego. Szczegóły ustalone zostały na spotkaniu z dyrektorami szkół. 

Robimy od tego roku jedno gmine rozpoczęcie i jedno gminne zakończenie roku szkolnego - mówiła Renata Tomaszewska. Z dyrektorami ustaliliśmy nawet kolejność, które szkoły kiedy będa organizowały poszczególne wydarzenia. Włodarze szkół z dużą radością przyjęli to rozwiązanie - dodała kierownik Wydziału Oświaty, Promocji i Kontroli przy Urzędzie Miejskim w Rogoźnie.

W tym roku wybór padł na Szkołę Podstawową nr 2. To ma związek z powstaniem nowego wielofunkcyjnego boiska w Rogoźnie. Zakończenie gminnego roku szkolnego będzie miało miejsce w SP nr 3. W kolejnym roku będą to placówki wiejskie.  

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież