Nagrody dla najlepszych obornickich uczniów

Stypendium Burmistrza Obornik trafiło m.in. do 3 uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF.

Burmistrz Obornik Tomasz Szrama nagrodził trzech uczniów ze szkół znajdujących się na terenie gminy Oborniki, przyznając im Stypendium Burmistrza za wysokie wyniki w nauce w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Oborniki”

 

Wśród nagrodzonych za wybitne osiągnięcia znaleźli się trzej uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF w Obornikach:

 

  • Karol Stachowiak (stypendium w wysokości 300 zł/miesięcznie za tytuł laureata oraz 200 zł/miesięcznie za tytuł finalisty); średnia ocen na koniec roku szkolnego 5,94
  • Kacper Jarzębowski (stypendium w wysokości 200zł/miesięcznie za tytuł finalisty); średnia ocen na koniec roku szkolnego 5,94
  • Michał Turostowski (stypendium w wysokości 200zl/miesięcznie za tytuł finalisty); średnia ocen na koniec roku szkolnego 5,56

 

Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim, które odbyło się 27 sierpnia Burmistrz Obornik oficjalnie pogratulował też rodzicom wyróżnionych uczniów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież