Nominacje i mianowania rozdane

Agnieszka Wojtkowiak będzie Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kiszewie.

We wtorek, 27 sierpnia w Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste spotkanie z obornickimi pedagogami. Podczas spotkania Burmistrz Obornik przekazał akty powierzenia stanowisk dyrektorom Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Rożnowie, Kiszewie i Objezierzu na kolejne 5 lat. Przez ten czas wyłonione w konkursach osoby będą wdrażały własne wizje rozwoju szkół, polegające przede wszystkim na utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania. W Rożnowie stanowisko dyrektora objęła Grażyna Przybył, w Objezierzu Violetta Sawiak, a w Kiszewie Agnieszka Wojtkowiak.

W naradzie uczestniczyli także przedstawiciele związków zawodowych nauczycielstwa. Podziękowano oficjalnie pani Marii Lisek, która po wielu latach zakończyła działalność na stanowisku prezesa obornickiego oddziału ZNP i pogratulowano wyboru nowej prezes – Mirosławie Stanuch.

Tego dnia, uroczyście wręczono również akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego – Joannie Nowackiej, Sarze Szklarskiej, Małgorzacie Standerskiej, Dorocie Brączkowskiej, Marzenie Bogalskiej, Karinie Jaworskiej, Joannie Andrzejewskiej, Annie Lisek, Justynie Nochowicz, Ilonie Derze, Dorocie Koniecznej.

nauczyciele oborniki 2

nauczyciele oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież