Rogozińskie szkoły przygotowane na powrót uczniów

Rogozińskie szkoły są przygotowane do nowego roku szkolnego.

Nowy rok szkolny rozpocznie się za tydzień. W wielu placówkach gorączkowo trwają ostatnie prace przed powrotem uczniów do ławek.

W Gminie Rogoźno wszystkie szkoły są przygotowane na powrót uczniów - mówi Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Oświaty i Kultury przy Radzie Miejskiej w Rogoźnie Jarosław Łatka. Ostatnie dni szkoły mogą ewentualnie zagospodarować na sprawy bieżące.

W Rogoźnie oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 imienia Olimpijczyków Polskich. 2 września o godz. 08:00 uczniowie spotkają się na Placu Karola Marcinkowskiego, skąd przemaszerują na nowe boisko szkolne przy SP2.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież