Regionalne Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rogoźnie

RCPU przyjmuje kolejne grupy dzieci i młodzieży. 

W Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rogoźnie przebywa głównie grupa dzieci i młodzieży z rodzin policyjnych woj. wielkopolskiego. Jest to kolejny turnus profilaktyczny i zarazem fantastyczny wakacyjny wypoczynek przygotowany przez pracowników RCPU w Rogoźnie we współpracy z policjantami z województwa wielkopolskiego. Oprócz przydatnej wiedzy przekazywanej przez kadrę dydaktyczną Centrum,

wyżej wymieniona grupa ma organizowany szeroki wachlarz imprez o charakterze krajoznawczym, sportowym i rekreacyjnym. Dzieci do tej pory miały okazję w trakcie swojego pobytu złożyć wizytę m.in. w Narodowym Banku Polskim (Oddział w Poznaniu), być gośćmi Pana Prezydenta Miasta Poznania, odwiedzić Oddział Prewencji Policji w Poznaniu. Ponadto zwiedziły Muzeum Regionalne w Rogoźnie.

Dzieciom życzymy miłego pobytu, a po zakończeniu turnusu dalszych wspaniałych wakacji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież