Szkoła w Kowanówku otrzyma nowy dach

Powiat Obornicki wyremontuje dach w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Kowanówku. Koszt inwestycji to blisko pół miliona złotych.

Zakres prac w budynku Zespołu Szkół w Kowanówku obejmie rozbiórkę starego pokrycia dachu, roboty naprawcze, oczyszczenie konstrukcji z zanieczyszczeń i położenie nowej dachówki. Zamontowany zostanie też nowy system odwodnienia, instalacja odgromowa oraz płotki śniegowe. Remont dachu wyniesie 496 tys. zł, a odpowiedzialna za niego będzie obornicka firma Krzysztof Robert Wojtkowiak Sp. z o. o.

Prace mają zakończyć się do 31 sierpnia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież