Rada Miejska zadecydowała o losie Zespołu Szkół w Objezierzu

Rada Miejska w Obornikach podjęła uchwałę w sprawie przejęcia Zespołu Szkół w Objezierzu.

Od kilku miesięcy trwała zażarta dyskusja na temat przejęcia szkoły w Objezierzu przez Gminę Oborniki. Radni byli mocno podzieleni. Prowadzenie szkoły jest jednoznaczne z dodatkowym obciążeniem budżetu. Rozmowy trwały jeszcze dziś przed sesją, jak i w trakcie jej trwania.

Ostatecznie radni większością głosów byli za przejęciem od Powiatu Obornickiego obowiązku prowadzenia Zespołu Szkół w Objezierzu. Za było 11 radnych, 3 się wstrzymało, a jeden był przeciwko. W głosowaniu nie wzięła udziału radna Edyta Mikołajczak, która jest jego pracownikiem.

zs objezierze głosowanie

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież