Zakończenie roku UTW

Obornicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki.

5 czerwca w sali Obornickiego Ośrodka Kultury studenci UTW zakończyli kolejny rok akademicki. Edward Mączyński – Prezes Zarządu – podkreślał, że działalność Uniwersytetu nie byłaby możliwa, gdyby nie wzorowa współpraca z dyrektorami jednostek oświatowych, samorządami gminnymi oraz powiatowymi.

Studenci w ciągu tego roku bardzo dużo podróżowali, odbyły się wycieczki m.in. na Mazury, do Branderburgii , turnusy rehabilitacyjne w Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a na wrzesień planują już kolejną wycieczkę, tym razem do Kotliny Kłodzkiej.

Momentem długo wyczekiwanym było wręczenie dyplomów ukończenia zajęć oraz część artystyczna podczas której zaprezentowała się sekcja tańca towarzyskiego.  

W uroczystości wzięli udział: Paweł Drewicz – Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach, Zastępca Burmistrza Obornik – Piotr Woszczyk, Starosta Powiatu Obornickiego- Zofia Kotecka oraz Wicestarosta Waldemar Cyranek. Wszyscy zaproszeni goście życzyli studentom niesłabnącej siły na kolejne lata w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież