Kolejny alarm w ZS im. H. Cegielskiego

Kolejny alarm bombowy miał miejsce w Zespole Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie.

W środę 8 maja odbywają się kolejne egzaminy maturalne. Dziś przyszedł czas na języki obce. Kolejny mail z informacją o ładunku wybuchowym dotarł do ZS im. H. Cegielskiego. Ze względu na to, że wejścia do placówki były oplombowane, a dodatkowo w nocy dyżur przy szkole miała policja, nie weryfikowano pod względem niebezpieczeństwa szkoły.Dyrekcja jednak proceduralnie powiadomiła organy bezpieczeństwa publicznego. Na miejscu dziś byli więc także strażacy.

W dniu wczorajszym maturzyści z Cegielskiego podeszli do egzaminu z matemtyki z kilkuminutowym opóźnieniem.

Nasza szkoła była sprawdzana jako ostatnia - mówiła nam we wtorek dyrektor Romana Węgrzak. Skończyło się to jednak tylko małym opóźnieniem. Uczniowe weszli do szkoły kilka minut po godz. 09:00. 

Maturzyści dziś od 09:00 zmagali się z częścią pisemną języka obcego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież